11. JOHN WOOD (1801-1870)

Oljemålning på pannå. Signerad. "Dr Johnson composing Rasselas". A tergo med signatur och datering 1865. 32x25 cm. Smärre färgbortfall, retusch.
Proveniens: Henry Graves & Co, London.

Varunr 230748

22 Mars 2022 18:04

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 2 800 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 4000-5000 SEK

2 800 SEK2022-03-16 20:38
2 600 SEK2022-03-08 14:21
600 SEK2022-03-13 22:44
350 SEK2022-03-12 11:37
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Mars 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!