Etsning. 1917. Signerad i blyerts. "Kajuta" Plåtmått 29,5x19,8 cm. Bladets storlek 47,4x36,3 cm. Bladet gulnat, mindre vita fläckar, ställvis vågigt.
13 000 SEK | 2022-03-21 15:34 |
12 000 SEK | 2022-03-22 17:16 |
7 500 SEK | 2022-03-16 21:17 |
6 500 SEK | 2022-03-08 14:21 |
300 SEK | Startpris |