17. TEKLA HOLMSTRÖM

Oljemålning på duk. Signerad och daterad 1898. Figurer vid sjö. 60x83 cm.

Varunr 230764

22 Mars 2022 18:06

Utrop 2000 SEK

800 SEK2022-03-22 15:34
700 SEK2022-03-20 19:17
600 SEK2022-03-13 12:02
350 SEK2022-03-16 19:19
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Mars 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!