19. JOHAN LINDGREN

Oljemålning på duk. Signerad och daterad 1917. Marint motiv med segelbåtar. 48x85 cm. Ytsmuts.

Varunr 230745

22 Mars 2022 18:06

Utrop 800 SEK

600 SEK2022-03-22 15:34
500 SEK2022-03-18 13:37
500 SEK2022-03-20 19:18
300 SEK2022-03-13 13:22
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Mars 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!