4. ÖRJAN KRISTENSON

Digital print, II/IX. "Poughkeepsie 1987". Signerad och daterad 2020 a tergo. Dagmått 40,5x50 cm. Ej examinerad ur ram. Samtliga intäkter på detta objekt kommer att skänkas för att hjälpa de nödställda i Ukraina, med fördelningen 50% till Läkare utan gränser och 50% till Reportrar utan gränser.

Varunr 230757

22 Mars 2022 18:01

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 4 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 5000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

4 000 SEK2022-03-22 07:39
3 800 SEK2022-03-08 14:21
2 000 SEK2022-03-21 22:51
1 500 SEK2022-03-15 20:09
500 SEK2022-03-09 17:51
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Mars 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!