Digital print, II/IX. "Poughkeepsie 1987". Signerad och daterad 2020 a tergo. Dagmått 40,5x50 cm. Ej examinerad ur ram. Samtliga intäkter på detta objekt kommer att skänkas för att hjälpa de nödställda i Ukraina, med fördelningen 50% till Läkare utan gränser och 50% till Reportrar utan gränser.
4 000 SEK | 2022-03-22 07:39 |
3 800 SEK | 2022-03-08 14:21 |
2 000 SEK | 2022-03-21 22:51 |
1 500 SEK | 2022-03-15 20:09 |
500 SEK | 2022-03-09 17:51 |
300 SEK | Startpris |