Porslin med koboltdekor. Kina, tidigt 1900-tal. Höjd 23, diameter 25 cm. Stjärnspricka i botten, smärre slitage.
2 600 SEK | 2022-03-14 10:14 |
2 600 SEK | 2022-03-22 07:41 |
1 500 SEK | 2022-03-17 23:28 |
1 000 SEK | 2022-03-17 20:36 |
700 SEK | 2022-03-17 03:51 |
300 SEK | Startpris |