43. VAS

Porslin med bl.a. figurer och kalligrafi i polykromt utförande. Märkt i botten. Kina, 1900-talets första hälft. Höjd 28 cm. Smärre tillverkningsdefekter och slitage.

Varunr 230808

22 Mars 2022 18:14

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 14 000 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 5000 SEK

14 000 SEK2022-03-22 09:34
13 000 SEK2022-03-21 14:22
10 000 SEK2022-03-22 05:23
5 000 SEK2022-03-17 03:52
4 600 SEK2022-03-14 10:32
3 800 SEK2022-03-08 17:53
800 SEK2022-03-11 19:07
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Mars 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!