44. VAS

Porslin med polykromt måleri samt kalligrafi, märkt i botten. Kina, 1900-talets mitt eller möjligen något äldre. Höjd 24 cm. Smärre tillverkningsdefekter, dekorsläpp och slitage.

Varunr 230809

22 Mars 2022 18:15

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 7 500 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 3000 SEK

7 500 SEK2022-03-22 09:35
7 000 SEK2022-03-20 01:41
4 000 SEK2022-03-17 20:35
2 800 SEK2022-03-16 07:18
2 400 SEK2022-03-10 23:22
2 200 SEK2022-03-08 17:53
350 SEK2022-03-09 13:25
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Mars 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!