7. THOR-BJÖRN JOHANSSON

Gelatinsilver vintageprint. "Kreta, Grekland, 1997". Signerad och daterad a tergo. Dagmått 25x37 cm. Ej examinerad ur ram. Samtliga intäkter på detta objekt kommer att skänkas för att hjälpa de nödställda i Ukraina, med fördelningen 50% till Läkare utan gränser och 50% till Reportrar utan gränser.

Varunr 230765

22 Mars 2022 18:02

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 1 600 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 3000 SEK

1 600 SEK2022-03-22 07:48
1 500 SEK2022-03-21 14:12
900 SEK2022-03-08 14:21
450 SEK2022-03-18 22:24
350 SEK2022-03-16 23:42
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Mars 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!