Gelatinsilver vintageprint. "Kreta, Grekland, 1997". Signerad och daterad a tergo. Dagmått 25x37 cm. Ej examinerad ur ram. Samtliga intäkter på detta objekt kommer att skänkas för att hjälpa de nödställda i Ukraina, med fördelningen 50% till Läkare utan gränser och 50% till Reportrar utan gränser.
1 600 SEK | 2022-03-22 07:48 |
1 500 SEK | 2022-03-21 14:12 |
900 SEK | 2022-03-08 14:21 |
450 SEK | 2022-03-18 22:24 |
350 SEK | 2022-03-16 23:42 |
300 SEK | Startpris |