Silvergelatin photo print. Bilden tagen 1989, detta ex printat 2003. "Venedig 1989". Oinramad. Signerad samt daterad a tergo. 40x30 cm. Samtliga intäkter på detta objekt kommer att skänkas för att hjälpa de nödställda i Ukraina, med fördelningen 50% till Läkare utan gränser och 50% till Reportrar utan gränser.
15 000 SEK | 2022-03-22 18:00 |
14 000 SEK | 2022-03-22 12:49 |
13 000 SEK | 2022-03-16 11:04 |
9 000 SEK | 2022-03-17 10:31 |
3 400 SEK | 2022-03-16 22:40 |
3 000 SEK | 2022-03-16 20:19 |
2 200 SEK | 2022-03-16 19:15 |
1 900 SEK | 2022-03-16 18:39 |
1 500 SEK | 2022-03-16 17:58 |
300 SEK | Startpris |