9. ANDERS PETERSEN, FOTO

Silvergelatin photo print. Bilden tagen 1989, detta ex printat 2003. "Venedig 1989". Oinramad. Signerad samt daterad a tergo. 40x30 cm. Samtliga intäkter på detta objekt kommer att skänkas för att hjälpa de nödställda i Ukraina, med fördelningen 50% till Läkare utan gränser och 50% till Reportrar utan gränser.

Varunr 230773

22 Mars 2022 18:03

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 15 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 24000 SEK

15 000 SEK2022-03-22 18:00
14 000 SEK2022-03-22 12:49
13 000 SEK2022-03-16 11:04
9 000 SEK2022-03-17 10:31
3 400 SEK2022-03-16 22:40
3 000 SEK2022-03-16 20:19
2 200 SEK2022-03-16 19:15
1 900 SEK2022-03-16 18:39
1 500 SEK2022-03-16 17:58
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Mars 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!