Jakaranda. Med fyra lådor i sargen. Halsev Møbler, Danmark, 1960-tal. Etikettmärkt samt stämplat på sargens undersida. Höjd 71, skivans mått 143x75 cm. Smärre repor och märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
55 000 SEK | 2022-04-05 17:59 |
50 000 SEK | 2022-04-05 17:59 |
44 000 SEK | 2022-04-05 17:57 |
30 000 SEK | 2022-04-05 17:53 |
28 000 SEK | 2022-04-05 17:48 |
22 000 SEK | 2022-04-05 15:49 |
20 000 SEK | 2022-03-27 12:45 |
17 000 SEK | 2022-03-22 22:12 |
8 000 SEK | 2022-03-23 12:41 |
1 000 SEK | 2022-03-23 11:39 |
300 SEK | Startpris |