Ek. "Herrgården", Bodafors. Bordets höjd 74, skivans mått 140x100 cm. Två iläggsskivor a 55 cm/st medföljer. Bordet med slitage, repor, märken.
11 000 SEK | 2022-04-05 17:32 |
10 000 SEK | 2022-04-05 11:09 |
5 000 SEK | 2022-04-02 18:37 |
2 000 SEK | 2022-04-02 10:09 |
350 SEK | 2022-03-24 15:23 |
300 SEK | 2022-03-23 11:13 |
300 SEK | Startpris |