Björk. "Björka". Omärkt. 1900-talets andra hälft. Höjd 75, skivans mått 140x84 cm. Repor, märken, fläckar.
1 100 SEK | 2022-04-05 18:00 |
1 000 SEK | 2022-04-02 08:33 |
900 SEK | 2022-03-26 15:32 |
800 SEK | 2022-03-24 15:24 |
600 SEK | 2022-03-25 21:39 |
300 SEK | Startpris |