15. C. BORDING

Oljemålning på duk. Kustlandskap. Signerad och daterad 1928. 44x65 cm. Krackeleringar.

Varunr 231514

Onlineauktion 5 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!