Jakaranda. "Comet". Modern design, 1960/70-tal. Höjd 74, bredd 170, djup 42 cm. Smärre repor och märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
12 000 SEK | 2022-04-05 18:00 |
11 000 SEK | 2022-04-05 17:59 |
9 000 SEK | 2022-04-05 17:57 |
5 500 SEK | 2022-04-05 15:49 |
5 500 SEK | 2022-04-05 17:31 |
4 800 SEK | 2022-04-04 20:31 |
4 600 SEK | 2022-04-03 07:19 |
4 200 SEK | 2022-03-29 13:42 |
1 200 SEK | 2022-03-24 19:06 |
300 SEK | Startpris |