2. BOGERYDS, SIDEBOARD

Jakaranda. "Comet". Modern design, 1960/70-tal. Höjd 74, bredd 170, djup 42 cm. Smärre repor och märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 230166

5 April 2022 18:02

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 12 000 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 5000 SEK

12 000 SEK2022-04-05 18:00
11 000 SEK2022-04-05 17:59
9 000 SEK2022-04-05 17:57
5 500 SEK2022-04-05 15:49
5 500 SEK2022-04-05 17:31
4 800 SEK2022-04-04 20:31
4 600 SEK2022-04-03 07:19
4 200 SEK2022-03-29 13:42
1 200 SEK2022-03-24 19:06
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!