27. FINN LANDE ANDERSEN

Oljemålning på duk. Blomsteräng. Signerad och daterad 1977. 45x32 cm.

Varunr 231527

5 April 2022 18:09

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 700 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 600 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

700 SEK2022-04-05 07:41
600 SEK2022-04-05 17:11
450 SEK2022-03-31 08:16
400 SEK2022-03-31 07:20
350 SEK2022-03-30 08:08
300 SEK2022-03-25 22:39
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!