3. SEVERIN HANSEN, BORD MED LÅDA

Jakaranda. Med låda i sargen. Halsev Møbler, Danmark, 1960-tal. Etikettmärkt på lådans undersida. Höjd 50, skivans mått 50x35 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 230738

5 April 2022 18:01

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 6 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 4000 SEK

6 000 SEK2022-04-05 17:53
5 500 SEK2022-04-05 17:57
2 000 SEK2022-04-05 15:50
1 700 SEK2022-04-01 10:55
1 700 SEK2022-04-04 20:32
1 500 SEK2022-03-30 16:21
700 SEK2022-03-28 13:34
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!