Jakaranda. Med låda i sargen. Halsev Møbler, Danmark, 1960-tal. Etikettmärkt på lådans undersida. Höjd 50, skivans mått 50x35 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
6 000 SEK | 2022-04-05 17:53 |
5 500 SEK | 2022-04-05 17:57 |
2 000 SEK | 2022-04-05 15:50 |
1 700 SEK | 2022-04-01 10:55 |
1 700 SEK | 2022-04-04 20:32 |
1 500 SEK | 2022-03-30 16:21 |
700 SEK | 2022-03-28 13:34 |
300 SEK | Startpris |