Jakaranda. Danmark, 1960-tal. Omärkt. Höjd 62, bredd 72, djup 32 cm. Smärre repor och märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
1 700 SEK | 2022-04-05 18:03 |
1 600 SEK | 2022-04-05 18:02 |
1 000 SEK | 2022-04-04 01:13 |
500 SEK | 2022-03-31 15:03 |
300 SEK | 2022-03-24 15:23 |
300 SEK | Startpris |