Valnöt med intarsiadekor och förgyllda beslag. Nyrokoko, 1800-talets andra hälft. Höjd 77, längd 100 cm. Repor, märken.
500 SEK | 2022-04-05 17:30 |
450 SEK | 2022-03-30 18:27 |
400 SEK | 2022-03-30 08:50 |
400 SEK | 2022-03-30 17:38 |
300 SEK | 2022-03-26 16:08 |
300 SEK | Startpris |