Mahogny, ryggbrickor i rotting, sitsar med textilklädsel i Josef Frank-tyg. Svenskt tenn AB, modell nr 1165. Repor, märken, smärre skador på rotting, visst slitage på sitsarna. Proveniens: Gård, Eskilstorp
65 000 SEK | 2022-04-19 18:00 |
60 000 SEK | 2022-04-19 17:59 |
36 000 SEK | 2022-04-20 15:24 |
32 000 SEK | 2022-04-18 16:50 |
28 000 SEK | 2022-04-09 12:21 |
20 000 SEK | 2022-04-07 10:32 |
2 000 SEK | 2022-04-06 18:02 |
300 SEK | Startpris |