10. SENGUSTAVIANSK BYRÅ

Mahogny med mässingsbeslag och stenskiva. Sengustavianskt herrgårdsarbete, 1800-tal. Höjd 81, bredd 124 cm. Senare stenskiva. Skador, repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232175

19 April 2022 18:03

Utrop 10000-15000 SEK

2 200 SEK2022-04-05 15:40
2 000 SEK2022-04-11 22:34
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!