12. ARMLÄNSTOL

Skuret och bemålat trä med stoppad sits. Rokoko, 1700-tal. Renoverad och kompletterad, repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232177

19 April 2022 18:04

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 8 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 10000 SEK

8 000 SEK2022-04-19 13:07
7 500 SEK2022-04-05 15:40
7 000 SEK2022-04-14 00:41
700 SEK2022-04-13 20:13
500 SEK2022-04-13 11:06
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!