Skuret och bemålat trä med stoppad sits. Rokoko, 1700-tal. Renoverad och kompletterad, repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp
8 000 SEK | 2022-04-19 13:07 |
7 500 SEK | 2022-04-05 15:40 |
7 000 SEK | 2022-04-14 00:41 |
700 SEK | 2022-04-13 20:13 |
500 SEK | 2022-04-13 11:06 |
300 SEK | Startpris |