Läderklädsel. Cassina, Cab 414. Märkt undertill. Repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp
3 200 SEK | 2022-04-19 06:57 |
3 000 SEK | 2022-04-13 19:06 |
1 600 SEK | 2022-04-12 21:01 |
1 500 SEK | 2022-04-05 15:40 |
700 SEK | 2022-04-11 10:34 |
500 SEK | 2022-04-06 12:42 |
300 SEK | Startpris |