14. PIEDESTAL

Mahogny med skuren och delvis bronserad dekor. 1900-tal. Höjd 113 cm. Repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232179

19 April 2022 18:05

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 1 800 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 2000-3000 SEK

1 800 SEK2022-04-08 16:02
1 700 SEK2022-04-15 17:10
1 500 SEK2022-04-05 15:40
500 SEK2022-04-07 11:36
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!