Korallfärgad skinnklädsel. Modell "Fredrik". Modern design. Längd 198 cm. Repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp
18 000 SEK | 2022-04-19 18:04 |
17 000 SEK | 2022-04-19 18:03 |
9 000 SEK | 2022-04-19 17:19 |
6 500 SEK | 2022-04-18 21:58 |
4 400 SEK | 2022-04-13 17:38 |
3 800 SEK | 2022-04-05 15:40 |
2 200 SEK | 2022-04-07 16:35 |
300 SEK | Startpris |