19. DUX, SOFFA

Korallfärgad skinnklädsel. Modell "Fredrik". Modern design. Längd 198 cm. Repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232184

19 April 2022 18:07

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 18 000 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 5000 SEK

18 000 SEK2022-04-19 18:05
17 000 SEK2022-04-19 18:04
10 000 SEK2022-04-19 14:51
6 500 SEK2022-04-18 09:01
6 000 SEK2022-04-17 15:14
3 800 SEK2022-04-05 15:40
2 200 SEK2022-04-07 16:36
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!