Korallfärgad skinnklädsel. Modell "Fredrik". Modern design. Längd 198 cm. Repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp
18 000 SEK | 2022-04-19 18:05 |
17 000 SEK | 2022-04-19 18:04 |
10 000 SEK | 2022-04-19 14:51 |
6 500 SEK | 2022-04-18 09:01 |
6 000 SEK | 2022-04-17 15:14 |
3 800 SEK | 2022-04-05 15:40 |
2 200 SEK | 2022-04-07 16:36 |
300 SEK | Startpris |