2. JOSEF FRANK, MATBORD

Körsbär. Svenskt Tenn AB, modell nr 947. Bordets höjd 72, skivans mått 150x110 cm. Tre iläggsskivor a 60 cm/st medföljer. Repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232167

19 April 2022 18:01

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 32 000 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 40000 SEK

32 000 SEK2022-04-18 18:56
30 000 SEK2022-04-20 15:25
11 000 SEK2022-04-12 16:48
4 000 SEK2022-04-11 20:41
1 000 SEK2022-04-07 17:28
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!