Körsbär. Svenskt Tenn AB, modell nr 947. Bordets höjd 72, skivans mått 150x110 cm. Tre iläggsskivor a 60 cm/st medföljer. Repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp
32 000 SEK | 2022-04-18 18:56 |
30 000 SEK | 2022-04-20 15:25 |
11 000 SEK | 2022-04-12 16:48 |
4 000 SEK | 2022-04-11 20:41 |
1 000 SEK | 2022-04-07 17:28 |
300 SEK | Startpris |