20. JOSEF FRANK, GOLVLAMPOR, ETT PAR

Trä och mässing. Svensk Tenn, modell 2548, "Kryckan". Höjd ställbar 101-136 cm. Repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232185

19 April 2022 18:07

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 10 000 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 8000 SEK

10 000 SEK2022-04-19 18:05
9 500 SEK2022-04-19 18:05
8 000 SEK2022-04-19 17:33
7 500 SEK2022-04-19 17:31
6 500 SEK2022-04-13 19:41
6 000 SEK2022-04-05 15:40
1 800 SEK2022-04-13 18:07
1 200 SEK2022-04-13 18:05
350 SEK2022-04-12 09:27
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!