Trä och mässing. Svensk Tenn, modell 2548, "Kryckan". Höjd ställbar 101-136 cm. Repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp
10 000 SEK | 2022-04-19 18:05 |
9 500 SEK | 2022-04-19 18:05 |
8 000 SEK | 2022-04-19 17:33 |
7 500 SEK | 2022-04-19 17:31 |
6 500 SEK | 2022-04-13 19:41 |
6 000 SEK | 2022-04-05 15:40 |
1 800 SEK | 2022-04-13 18:07 |
1 200 SEK | 2022-04-13 18:05 |
350 SEK | 2022-04-12 09:27 |
300 SEK | Startpris |