Björk. Karl Johan-stil, 1900-talets första hälft. Höjd 64, bredd 61 cm. Repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp
1 600 SEK | 2022-04-19 18:04 |
1 500 SEK | 2022-04-05 15:40 |
1 200 SEK | 2022-04-18 22:11 |
500 SEK | 2022-04-14 11:29 |
400 SEK | 2022-04-14 10:47 |
300 SEK | Startpris |