Bemålat gjutjärn och trä. Näfveqvarns bruk, "Trädgårdsmöbel Nr 2". Höjd 50, bredd 66 cm. Repor, märken, trä med slitage. Proveniens: Gård, Eskilstorp
17 000 SEK | 2022-04-19 18:02 |
16 000 SEK | 2022-04-19 18:03 |
12 000 SEK | 2022-04-19 17:56 |
11 000 SEK | 2022-04-19 13:46 |
9 500 SEK | 2022-04-06 13:38 |
9 500 SEK | 2022-04-12 10:17 |
7 500 SEK | 2022-04-20 15:25 |
300 SEK | Startpris |