23. FOLKE BENSOW, TRÄDGÅRDS-TABURETTER, ETT PAR

Bemålat gjutjärn och trä. Näfveqvarns bruk, "Trädgårdsmöbel Nr 2". Höjd 50, bredd 66 cm. Repor, märken, trä med slitage. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232188

19 April 2022 18:08

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 17 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 10000 SEK

17 000 SEK2022-04-19 18:02
16 000 SEK2022-04-19 18:03
12 000 SEK2022-04-19 17:56
11 000 SEK2022-04-19 13:46
9 500 SEK2022-04-06 13:38
9 500 SEK2022-04-12 10:17
7 500 SEK2022-04-20 15:25
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!