24. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Oljemålning på duk. 1700-talets slut eller tidigt 1800-tal. Porträtt av Bellman. 63x50 cm. Krackeleringar, enligt påskrift a tergo restaurerad 1917. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232189

19 April 2022 18:08

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 6 500 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 8000-10000 SEK

6 500 SEK2022-04-19 18:06
6 000 SEK2022-04-20 15:25
4 400 SEK2022-04-19 18:06
3 000 SEK2022-04-19 17:51
2 600 SEK2022-04-15 17:11
1 700 SEK2022-04-12 12:11
1 100 SEK2022-04-10 15:31
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!