Oljemålning på duk. 1700-talets slut eller tidigt 1800-tal. Porträtt av Bellman. 63x50 cm. Krackeleringar, enligt påskrift a tergo restaurerad 1917. Proveniens: Gård, Eskilstorp
6 500 SEK | 2022-04-19 18:06 |
6 000 SEK | 2022-04-20 15:25 |
4 400 SEK | 2022-04-19 18:06 |
3 000 SEK | 2022-04-19 17:51 |
2 600 SEK | 2022-04-15 17:11 |
1 700 SEK | 2022-04-12 12:11 |
1 100 SEK | 2022-04-10 15:31 |
300 SEK | Startpris |