25. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Oljemålning på duk. 1700-tal. Kvinnoporträtt. 75x63 cm. Smärre retuscher, krackeleringar. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232190

19 April 2022 18:11

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 13 000 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 16000 SEK

13 000 SEK2022-04-19 18:09
12 000 SEK2022-04-20 15:27
4 800 SEK2022-04-15 17:12
4 000 SEK2022-04-14 00:26
2 800 SEK2022-04-11 21:07
2 400 SEK2022-04-08 22:01
1 500 SEK2022-04-06 13:16
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!