Oljemålning på duk. 1700-tal. Kvinnoporträtt. 75x63 cm. Smärre retuscher, krackeleringar. Proveniens: Gård, Eskilstorp
13 000 SEK | 2022-04-19 18:09 |
12 000 SEK | 2022-04-20 15:27 |
4 800 SEK | 2022-04-15 17:12 |
4 000 SEK | 2022-04-14 00:26 |
2 800 SEK | 2022-04-11 21:07 |
2 400 SEK | 2022-04-08 22:01 |
1 500 SEK | 2022-04-06 13:16 |
300 SEK | Startpris |