Bemålat gjutjärn med sits i bemålat trä. Näfveqvarns bruk, "parkbänk No 2". Bredd 113 cm. Åldersrelaterat slitage. Proveniens: Gård, Eskilstorp
11 000 SEK | 2022-04-19 18:02 |
10 000 SEK | 2022-04-19 18:02 |
7 500 SEK | 2022-04-13 18:04 |
6 000 SEK | 2022-04-20 15:25 |
300 SEK | Startpris |