Oljemålningar, två st. Djur i landskap. Signerade a tergo. 27x35 cm. Krackeleringar. Proveniens: Gård, Eskilstorp
5 500 SEK | 2022-04-19 08:12 |
5 000 SEK | 2022-04-19 18:00 |
2 400 SEK | 2022-04-14 08:48 |
2 200 SEK | 2022-04-05 15:41 |
1 600 SEK | 2022-04-06 19:53 |
300 SEK | Startpris |