30. BARON CHRISTIAN BARNEKOW

Oljemålningar, två st. Djur i landskap. Signerade a tergo. 27x35 cm. Krackeleringar. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232195

19 April 2022 18:10

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 5 500 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 3000-4000 SEK

5 500 SEK2022-04-19 08:12
5 000 SEK2022-04-19 18:00
2 400 SEK2022-04-14 08:48
2 200 SEK2022-04-05 15:41
1 600 SEK2022-04-06 19:53
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!