31. PER GUMMESSON

Oljemålning på duk. Lantligt sommarlandskap. Signerad och daterad (18)94 samt betecknad Sandby. 51x90 cm. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232196

19 April 2022 18:10

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 2 400 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 3000-4000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

2 400 SEK2022-04-10 07:29
2 200 SEK2022-04-05 15:41
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!