Oljemålning på duk. Interiör med figurer. Signerad G. Nordström. 110x107 cm. Proveniens: Gård, Eskilstorp
6 500 SEK | 2022-04-19 18:08 |
6 000 SEK | 2022-04-19 18:08 |
5 500 SEK | 2022-04-19 17:54 |
5 000 SEK | 2022-04-14 08:49 |
4 600 SEK | 2022-04-05 15:41 |
4 200 SEK | 2022-04-05 23:03 |
300 SEK | Startpris |