Oljemålning på duk. Slagfält efter strid. 1800-tal. Svag signatur i nedre högra hörnet. 33x47 cm. Krackeleringar. Proveniens: Gård, Eskilstorp
3 200 SEK | 2022-04-18 09:32 |
3 000 SEK | 2022-04-05 15:41 |
1 700 SEK | 2022-04-14 09:37 |
1 500 SEK | 2022-04-14 00:50 |
450 SEK | 2022-04-13 18:44 |
350 SEK | 2022-04-11 21:08 |
300 SEK | Startpris |