Oljemålning på duk. Festscen, Danmark, 1800-tal. Enligt medföljande brev möjligen en osignerad Julius Exner eller äldre kopia av densamma. 94x136 cm. Krackeleringar, färgbortfall, retuscher. Proveniens: Gård, Eskilstorp
24 000 SEK | 2022-04-19 18:07 |
22 000 SEK | 2022-04-19 18:05 |
7 500 SEK | 2022-04-05 15:41 |
300 SEK | Startpris |