Konstglas med silverdekor. Ansikte. Signerad Tamaian i sockeln. Höjd 62 cm. Proveniens: Gård, Eskilstorp
2 600 SEK | 2022-04-19 18:09 |
2 400 SEK | 2022-04-19 18:07 |
1 900 SEK | 2022-04-13 19:28 |
1 500 SEK | 2022-04-05 15:41 |
1 000 SEK | 2022-04-07 09:29 |
300 SEK | Startpris |