Skuret och bemålat trä med stoppad sits. Sengustaviansk, omkring år 1800. Höjd 40, bredd 42 cm. Senare bemålning, repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp
2 400 SEK | 2022-04-19 17:50 |
2 200 SEK | 2022-04-05 15:40 |
2 200 SEK | 2022-04-14 00:22 |
1 500 SEK | 2022-04-08 13:35 |
300 SEK | Startpris |