40. HERMANN WINTERSTELLER, SKÅL

Konstglas med slipad dekor av midsommarfirande. Etikettmärkt Orrefors Glasateljé samt signerad: Design H.W. L.P -88. Höjd 20, diameter 21 cm. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232205

19 April 2022 18:13

Utrop 2000-3000 SEK

1 200 SEK2022-04-05 15:41
1 100 SEK2022-04-06 19:56
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!