Linoljemålat trä. Barockstil, Helsingborg, 1900-tal. Bordets höjd 75, diameter 120 cm, fem iläggsskivor a 50 cm/st medföljer. Repor, märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp
11 000 SEK | 2022-04-19 17:44 |
10 000 SEK | 2022-04-19 17:44 |
6 000 SEK | 2022-04-19 13:39 |
5 500 SEK | 2022-04-19 11:29 |
4 800 SEK | 2022-04-05 15:40 |
3 200 SEK | 2022-04-14 11:25 |
2 800 SEK | 2022-04-13 19:50 |
2 000 SEK | 2022-04-09 19:15 |
1 000 SEK | 2022-04-09 08:53 |
300 SEK | Startpris |