51. MEISSEN, MATSERVIS, 45 DELAR

Porslin, "Lökmönstret". En tallrik tredjesortering, enstaka delar med nagg. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232216

19 April 2022 18:17

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK 5 500 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 6000-8000 SEK

5 500 SEK2022-04-15 20:01
5 000 SEK2022-04-20 15:29
1 500 SEK2022-04-14 10:47
600 SEK2022-04-11 21:44
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!