Boulle-arbete. Franrike, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil. Höjd 73, bredd 56 cm. Repor, märken, mässingsdetaljer med släpp. Proveniens: Gård, Eskilstorp
2 400 SEK | 2022-04-15 20:00 |
2 200 SEK | 2022-04-05 15:40 |
800 SEK | 2022-04-11 21:06 |
600 SEK | 2022-04-11 15:35 |
350 SEK | 2022-04-09 15:59 |
300 SEK | Startpris |