Brons på stensockel. 1900-tal. Orientalisk krigare till häst. Signerad Thomas. Höjd 103, längd 100 cm. Smärre repor och märken. Proveniens: Gård, Eskilstorp
12 000 SEK | 2022-04-18 21:23 |
11 000 SEK | 2022-04-19 17:41 |
9 500 SEK | 2022-04-19 15:36 |
7 500 SEK | 2022-04-05 15:40 |
6 500 SEK | 2022-04-14 19:59 |
5 500 SEK | 2022-04-06 19:51 |
3 200 SEK | 2022-04-06 12:39 |
300 SEK | Startpris |