23. ENOCH HENRYK ("ENRICO") GLICENSTEIN (1870-1942, POLEN), SKULPTUR

Patinerad brons. Mor med barn. Signerad H. Glicenstein, Rome. Höjd 45, bredd 25, djup 40 cm. Vikt ca 13,6 kg. Repor, märken.

Varunr 232863

3 Maj 2022 18:11

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 24 000 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 18000 SEK

24 000 SEK2022-05-03 18:09
22 000 SEK2022-05-03 13:59
16 000 SEK2022-05-02 13:40
14 000 SEK2022-04-19 19:31
1 600 SEK2022-04-29 15:31
700 SEK2022-04-27 21:13
500 SEK2022-04-24 11:00
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Maj 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!