Patinerad brons. Mor med barn. Signerad H. Glicenstein, Rome. Höjd 45, bredd 25, djup 40 cm. Vikt ca 13,6 kg. Repor, märken.
24 000 SEK | 2022-05-03 18:09 |
22 000 SEK | 2022-05-03 13:59 |
16 000 SEK | 2022-05-02 13:40 |
14 000 SEK | 2022-04-19 19:31 |
1 600 SEK | 2022-04-29 15:31 |
700 SEK | 2022-04-27 21:13 |
500 SEK | 2022-04-24 11:00 |
300 SEK | Startpris |