Etsning. 1911. Signerad i blyerts. "Mona". Plåtmått 24,8x17,9 cm. Bladets mått 33x25,5 cm. Gulnat blad. Ej examinerad ur ram.
6 000 SEK | 2022-05-03 18:09 |
5 500 SEK | 2022-04-27 22:35 |
5 000 SEK | 2022-04-27 22:01 |
2 800 SEK | 2022-04-19 19:31 |
1 000 SEK | 2022-04-21 07:54 |
350 SEK | 2022-04-20 09:13 |
300 SEK | Startpris |