Bemålad gjutmetall och trä. Ormbunksdekor. 1900-talets andra hälft. Bredd 143 cm. Färgbortfall, repor, märken.
3 800 SEK | 2022-05-17 18:05 |
3 600 SEK | 2022-05-17 18:04 |
2 200 SEK | 2022-05-16 00:05 |
700 SEK | 2022-05-15 09:30 |
500 SEK | 2022-05-11 21:31 |
400 SEK | 2022-05-07 09:03 |
350 SEK | 2022-05-06 21:42 |
300 SEK | 2022-05-05 16:18 |
300 SEK | Startpris |